SELEGİT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yeni adresimize taşınıyoruz....

duyuru yeni adresimize taşınıyoruz....

Mesaj tarafından capricorn 23.04.07 6:27

merhaba arkadaşlar bu konuyu mutlaka  sonuna kadar okuyunuz....
artık yeni sitemizde daha güncel daha farklı bir yaklaşımla sizlerle beraber olacağız...
Ewet yanlış duymadınız.. Artık ismimizi değiştiriyoruz... adresimizide bizlerin üzerinde gerçekten fazlasıyla emek vererek oluşturduğu yeni adresimizde sizlerle daha canlı daha kaliteli bir paylaşım yaşamak istiyoruz.. sizleri gerçekten çok sevdik... belli ki sizlerde bizi sevdiniz...bundan böyle bu sevginin bize ait olan, orjinal olan, bizim olan bir adres ve siteden devam etmesi tüm istediğimiz. siz değerli selegit üyelerini ve sizlerin güzel paylaşımlarınızı yeni sitemizde de görmek isteriz...

peki yeni sitemizde neler var...
yeni sitemizin adı KALICI DOSTLUKLAR MEKANI
adresi : www.kalicido.com içeriği yine bu sitede olduğu gibi eğitim,dostluk,edebiyat,spor,gündem,Forum oyunları,
ve farklı olarak; Videolar,Bilim-teknoloji,Türkiyem,Astroloji,Rüya Tabirleri,Gezelim görelim,zekanızı test edin,BİLGİSAYAR_İNTERNET-DONANIM ARAÇLARI, biyografiler,Kültür SANAT,bayanlara özel...ve daha fazlası

siz değerli üyelerden istediğimiz vediğimiz adrese gidip üye olmanız ve bu sitede "ben yaptım ben yazdım" dediğiniz konuları o siteye taşımanızdır...çünkü sizlerin yaptığı paylaşımlar bizler için değerlidir....

peki neden taşınıyoruz.... bildiğiniz gibi arkadaşlar bu site free bir site ve heran gerekçe göstermeksizin kapanabilir. ve bu sitenin veritabanını alamıyoruz çünkü bu siteyi bizlere sağlayan şirketler buna izin vermiyor..tek avantajımız bu gibi  sitelerde bedava olmasıydı... ama bilgilerimizin kalıcılığından emin değildik...şimdi aldığımız host ve domain ile sizlerin bilgilerinin bizler için kalıcı olduğunu burada başlayan dostluğun  sürekliliği için çok daha fazla geç kalmadan ücretli sisteme geçtik...

Not: bu sitede olduğu gibi www.kalicido.com  sitemizdede üyelik ücretsizdir... paylaşımlarınız bu sitemizdede devam eder inşallah....
herkese hayırlı günler....
en kısa zamanda kendi konularınızı yeni sitemize taşımanızı rica ediyorum...

site yöneticisi CAPRİCORN
capricorn
capricorn
Admin

Erkek
meslek : bu aralar SELEGİT YÖNETİMİ
düşünceleri : düşündüklerimi bu sitede yazarmıyım hiç....:)

http://www.kalicido.com